újra műsoron A legbelsőbb Ázsia – Magyarok nyomában Mongolországban az Urániában
A magyar film napjához kapcsolódva az Uránia Nemzeti Filmszínház ismét műsorra tűzte Füredi Zoltán A legbelsőbb Ázsia – Magyarok nyomában Mongolországban című dokumentumfilmjét.
A 2024-ben, a Palantír Film Alapítvány gyártásában készült alkotás egy éven keresztül volt látható országszerte az art mozikban, ahol műfajában kiemelkedő sikert ért el: összesen 7412 néző tekintette meg.
A film egy 81 perces vizuális és kulturális utazás Mongólia lenyűgöző tájain, amely a magyar gyökerek és kapcsolódások nyomába ered. A történet különleges atmoszféráját a bemutatott emberek, helyszínek és személyes történetek adják, amelyek egyedi élményt nyújtanak a nézők számára.
A film jelenleg nem érhető el online platformokon, így különösen érdemes élni a lehetőséggel és mozivásznon megtekinteni.
🎟️ Részletek és jegyfoglalás:
https://urania-nf.hu/film/a-legbelsobb-azsia-magyarok-nyomaban-mongolorszagban
📖 További információ a filmről:
https://palantirfilm.hu/a-legbelsobb-azsia/




