ART AS A MEDIUM Program lista

Art-as-a-Medium-minimal


Kiállítások (szept. 18-20. között minden nap megtekinthető)

Székely Róbert PopJew 5774 – Kortárs vizuális reflexiók a nyóckerből
Az utolsó Teleki téri stiebel – fotókiállítás
Jahan Matboo – iráni képzőművész kiállítása

Szept. 18. csütörtök – Kisközösségek Napja

10.00-12.00 „Globális Nevelés Másképp” workshop (Cromo Alapítvány és az ÉFOÉSZ)
10.00-12.00 Docuart Filmklub (Palantír Film Alapítvány) – Filmek: Call Shop, Lili
11.00-14.00 Műhelymunka a budapesti muszlim közösségekről (Szubjektív Értékek Alapítvány)
12:00-13:00 Izrael ízei – ételkóstoló a programokon résztvevőknek
13.00-15.00 “A félelem a falakra volt írva…” Workshop az előítéletekről a Teleki’44 kutatás kapcsán (Gláser Jakab Emlékalapítvány)
14.00-16.00 Playback színházi műhely (Vitakultúra Egyesület)
15:30-19:00 Idegenek a kertemben filmklub (Palantír Film Alapítvány)
15.30- 17.30 Ez én vagyok
18.00 – 19:00 Minden jó házasság könnyekkel indul
20.00-22.00 Bohém Ragtime Jazz Band koncert

Szeptember 19. péntek

9:00-15:00 „A Párbeszéd és a párbeszéd hiánya, kihívások az EuroMed térségben” konferencia
12:30 Cseh ételkóstoló a konferencia résztvevőinek
15:00-16:00 Fórumszínház az iskolában – Filmvetítés a munkamódszerről (Artemisszió Alapítvány)
16.00-18.00 Cirkuszra fel! – Műhelyfoglalkozás (Artemisszió Alapítvány)
18.00-19.00 Euro-mediterrán filmklub – Válogatás a Mediawave Festival rövidfilmjeiből (Mediawave Alapítvány)
19.00- Csángálló koncert (MediaWave Alapítvány)

Szept. 20. Szombat – Családi Nap

10.00-13.00- Meselámpás készítés – arabeszkek és kalligráfiák (Amaránt Egyesület)
10.00-13.00 Iráni kerámia készítés az ART Station Stúdióval (Jahan Matboo és Vincze Márton, exTűzraktér- Art Sector Alapítvány)
10.00-13.00 Világzenei Hangszersimogató (Ethnosound)
10:00-13:00 Hennafestés workshop (Pap Veronika)
11.00-12.00 Ember tenyerében, dinnyének magjában – A Simorág TánCirkusz mesejátéka
12.00-13:00 Marokkó ízei – Ételkóstoló a programok résztvevőinek
13.00-16.00 Playback színházi műhely (Vitakultúra Egyesület)

14.00-16.00 Keleti ütőhangszeres workshop Ölvedi Gáborral (Play Live Alapítvány)
14.00-17.00 Cirkuszi játszóház (Artemisszió Alapítvány)
14.00-17.00 Meselámpás készítés – arabeszkek és kalligráfiák (Amaránt Egyesület)
14.00-17.00 Iráni kerámia készítés az ART Station Stúdióval (Jahan Matboo és Vincze Márton, exTűzraktér- Art Sector Alapítvány)
14.00-17.00 Világzenei Hangszersimogató (Ethnosound)
14:00-17:00 Hennafestés workshop (Pap Veronika)
16.00-18.00 Népek meséi-interaktív mesefeldolgozás (Anna Lindh Alapítvány)
18.30-20:00 Chalaban koncert